Akaydın Hukuk Bürosu İletişim Bilgileri

Adres: Rumeli Caddesi Bekiroğlu İş Hanı No:74 Kat:5 Da:502 Nişantaşı/İSTANBUL

Tel : 0212 219 24 77

Fct : 0530 463 07 87

Fax : 0212 219 24 17

E-mail:
 Ekibimiz

AKAYDIN HUKUK BÜROSU


Akaydın Hukuk Bürosu müvekkillerine hukuki açıdan sorunsuz iş süreçleri yürütebilmelerini sağlamak için hukuki risk analizi, sözleşme danışmanlığı ve genel hukuk danışmanlığı hizmetlerini sunmakta ve ağırlıklı olarak bilişim hukuku, marka ve telif hakları, alan adlarından kaynaklanan uyuşmazlıklar,bayii ilişkileri, gayrimenkul ve imar hukuku konularında olmak üzere her alanda dava takibi yapmaktadır.

Büromuzda aşağıdaki hukukçularla birlikte çalışılmaktadır

Avukat Olgun Cimilli

1992 yılında Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden emekli olan Olgun Cimilli hukuk büromuzda özellikle ceza hukuku konusunda müşavir avukatlık yapmaktadır.

Avukat Aysın Cimilli

1992 yılında Müşavir hazine Avukatlığı görevinden emekli olan Aysın Cimilli hukuk büromuzda özellikle gayrimenkul hukuku, kamulaştırma ve özelleştirme, tapu –kadastro işlemleri ve aile hukuku konusunda müşavir avukatlık yapmaktadır.

Avukat Ceyda Akaydın

2005 yılında İstanbul Üniversitesi’ndeki görevinden ayrıldıktan sonra Akaydın Hukuk Bürosu’nu kuran Avukat Ceyda Akaydın bu tarihten itibaren özellikle bilişim hukuku, bayilik hukuku, sözleşme danışmanlığı ve telif hakları konularında avukatlık yapmaktadır.

Avukat Ayça Göray

2011 yılında hukuk büromuzda avukatlık stajını yapan Avukat Ayça Göray stajını tamamlamasının ardından hukuk büromuzda avukat olarak çalışmıştır. Avukat Ayça Göray özellikle ceza ve gayrimenkul hukuku alanında çalışmaktadır.

Avukat Cemre Arı

2014 yılında hukuk büromuzda avukatlık stajını yapmaya başlayan Stajyer Avukat Cemre Arı stajını tamamlamasının ardından hukuk büromuzda avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Sözleşmeler hukuku, ceza hukuku ve sigorta hukuku alanlarında çalışmaktadır. Cemre Arı iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Selma Dolak

Ofisimizin sekreterya ve ön muhasebe işlerinden sorumlu olan Selma Dolak, 2009 yılından bu yana bu görevi başarıyla sürdürmektedir.


ESKİ MESAİ ARKADAŞLARIMIZ

Avukat Aydın Aşık

2009 yılında hukuk büromuzda avukatlık stajını yapan Avukat Aydın Aşık stajını tamamlamasının ardından hukuk büromuzda avukat olarak çalışmıştır. Bir yandan kamu hukuku alanında yüksek lisans sahibi olan Avukat Aydın Aşık özellikle ceza hukuku alanında çalışmaktadır.

Avukat Seda Küçükkökdiken

2010-2011 yıllarında büromuzda çalışmış olan Avukat Seda Küçükkökdiken özellikle idare hukuku alanında çalışmaktadır.

Avukat Eda Ateş

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Eda Ateş büromuzda öğrenciliğinin son yıllında ön stajını yapmıştır ve ardından stajyer ve avukat olarak büromuzda çalışmıştır. Eda Ateş İnşaat Hukuku alanında yüksek lisans sahibidir ve hala bu alanda çalışmaktadır.

Avukat Senem Karabulut

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Senem Karabulut iyi derecede Almanca bilmektedir. Büromuzda stajyer olarak çalışmıştır.

Avukat Kemal Tok

İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Kemal Tok öğrenciyken mesleğe ilişkin bilgi ve pratik tecrübesini arttırmak amacıyla hukuk büromuzda ön stajını yapmıştır.

Avukat Mansur Ark

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Mansur Ark büromuzda stajını yapmıştır.